لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب پروتز ترمیم مو

لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب پروتز ترمیم مو

                                     ( جهت ورود به فروشگاه سایت لطفا اینجا کلیک کنید )

 پس از انجام ترمیم مو در موسسه نیاز مو یک سری آموزش های مفید و اطلاعات به متقاضی ترمیم مو داده می شود که باعث کمتر آسیب دیدن پروتز ترمیم مو ، طولانی تر شدن عمر پروتز ترمیم مو و زیبایی بیشتر پروتز ترمیم مو را شامل می شود .

بهترین شامپو برای موهای پروتز ترمیم مو :

جهت شستشوی موهای پروتز ترمیم مو توصیه مشود از شامپو مخصوص موهای رنگ شده و یا خش و آسیب دیده استفاده شود . انتخاب برند و مارک شامپو بر عهده مصرف کننده می باشد . استفاده از هر نوع شامپو دیگر باعث خشک شدن ، بی حالتی ، روشن شدن زود هنگام رنگ مو و … می شود .

مواد نگه دارنده و حالت دهنده مو

جهت حالت دادن موهای پروتز ترمیم مو توصیه میشود از موس استفاده شود که به دو صورت موس مایع و موس کف ( فوم ) موجود است . بعد از موس ، ژل نرمال و در آخر از تثبیت کننده هایی مثل تافت استفاده شود . گاز تافت به مرور باعث خشک شدن مو و تولید سفیدک روی ساقه مو می شود و ظاهر مو را بد می کند .

جهت شستشوی موی پروتز ترمیم مو اکیدا تصیه می شود از نرم کننده استفاده نشود . چون باعث شل شدن گره مو بر روی شبکه پروتز ترمیم مو و در پی آن باعث ریزش شدید مو می شود . بعد از شستشوی موی پروتز ترمیم مو و بعد از آبگیری جهت سهولت در شانه زدن و نرم شده مو و آب رسانی به ساقه مو می توانید از محلول کراتینه دوفاز به مقدار کم استفاده نمایید .

(  با امید به اینکه مطالب مورد پسند و استفاده شما قرار گرفته باشد  )

2 thoughts on “لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب پروتز ترمیم مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code