چسب یا پلیمر مخصوص ترمیم مو

( جهت ورود به فروشگاه سایت لطفا اینجا کلیک کنید )

چسب یا پلیمر پروتز ترمیم مو انواع مختلفی دارد که شرح آن در زیر آمده است .

چسب های مخصوص پروتز ترمیم جدا از اصل یا تقلبی بودن به دست های زیر تقسیم می شود :                       ( با گران شدن قیمت عرض و به علت وارداتی بودن این نوع چسب که اولین و بهترین کارخانه تولید کننده چسب این صنعت در آمریکا می باشد ، مشکلات قیمت و واردات به خاطر تحریم ها باعث شده که به علت گران و کم یاب شدن این کالا افراد سود جو رو به واردات از چین و یا بدتر تغییر شکل چسب های صنعتی به شکل برند های معروف آمریکایی اقدام به فروش با قیمت های مختلف نمایند . )

1 – چسب های تیپی مخصوص پروتز ترمیم مو .

این نوع چسب که متداول ترین نوع چسب در دنیا هست بسته به نوع  پوست ترمیم شونده و نیاز او دارای خواص مختلف است  . اصولی ترین روش انتخاب چسب پروتز ترمیم مو این است که فرد از انواع چسب ها استفاده نموده و در عمل بسنجد کدام نوع چسب نیاز او را برطرف میکند و برایش راحت تر و قابل قبول تر است و از آن پس فقط از آن نوع چسب استفاده نماید .

چسب های مایع مخصوص پروتز ترمیم مو

حسنی که چسب های مایع مخصوص پروتز ترمیم مو نسبت به چسب های تیپی دارند در قرار دادن چسب روی پروتز است ولی در عوض ماندگاری کمتری نسبت به چسب های تیپی دارند و پاک کردن چسب از روی پروتز مخصوصا پروتز های توری سخت تر از چسب های تیپی مخصوص ترمیم مو می باشد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code