مراحل انجام ترمیم مو

مراحل استاندارد انجام ترمیم مو به شرح زیر است :

1 – انتخاب یک موسسه معتبر ( اکیدا توصیه می شود اگر قصد انجام ترمیم مو را دارید از دوست یا آشنایی که قبلا از روش ترمیم مو استفاده کرده راهنمایی بگیرید جهت انتخاب موسسه مناسب و به تبلیغات مختلف رسانه ها بسنده نکنید )

2 – جلسه اول . در جلسه اول باید سایز قسمت خالی سر به طور دقیق اندازه گیری شود و رنگ موی متقاضی برداشته شود ، جهت آماده سازی پروتز ترمیم مو .

3 – پس از آماده شدن پروتز ترمیم مو در روز مقرر بین طرفین ، کار نصب پروتز ترمیم مو و اصلاح و مدل دادن به مو انجام میشود . زمان تقریبی جلسه دوم  حدود یک ساعت نیم می باشد .

هشدار : جهت انجام ترمیم مو حتما به موسسات معتبرترمیم مو مراجعه فرمایید و از انجام این عمل در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها اکیدا خود داری فرمایید . بر خلاف چیزی که تصور میشود انجام روش ترمیم مو به این سادگی ها هم نیست که یک پیرایشگر با دیدن چند کلیپ در اینستاگرام و وب سایت ها ادعای مهارت در آن را داشته باشد و اقدام به گرفتن مشتری با مبالغ بعضا پایین و گول زننده نماید . ظاهر ، سلامتی و آبروی شخص چیزی نیست که بتوان روی آن ریسک کرد . در صورت بروز هر مشکل پزشکی ویا عدم رضایت از کار می توانید به مراجع قانونی و صنف آرایشگری شکایت نمایید چون از نظر قانون آرایشگاه ها و سالن های زیبایی در ایران مجاز به انجام این کار نمی باشند .